O firmie

    Profil działalności naszej firmy trudno sprowadzić do wspólnego mianownika. Po pierwsze  jesteśmy producentem maszyn oraz  urządzeń do produkcji sadowniczej i rolniczej takich jak, wózki i przyczepy sadownicze, wywrotnice skrzyniopalet, belki herbicydowe, sanki i drabiny sadownicze, ciągnikowe podnośniki do palet i  skrzyniopalet, widły do balotów, osprzęt do ładowaczy czołowych itp.  W ofercie sprzedaży oprócz własnych produktów posiadamy również artykuły innych producentów sprzętu sadowniczo-rolniczego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    Ciągnikowe pługi do odśnieżania. Produkujemy je w różnych rozmiarach i typach. Nasze pługi dzielą się na dedykowane do konkretnych modeli ciągników (odpowiednia płyta montażowa w zestawie), oraz uniwersalne przystosowane do ładowaczy czołowych typu TUR1, Tur2, euroramki, lub trójpunktowych układów zawieszenia TUZ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    Zlecenia specjalne - przyczepa o konkretnych wymiarach czy rozwiązaniach konstrukcyjnych, osprzęt do ładowacza według własnego pomysłu, maszyna do ….  Masz pomysł i szukasz wykonawcy?  Napisz lub zadzwoń. Wycenę oraz termin realizacji  otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie.

znak zapytania

Szczegółowe informacje na temat konkretnych produktów na stronie „Oferta”

Zaprojektowano przez Agencja Interaktywna Bądź na Szczycie