Witamy

   Witamy serdecznie na stronie Sadrim.pl

 
  Firma SADRIM to przede wszystkim produkcja maszyn i urządzeń dla sadownictwa i rolnictwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki i przyczepy sadownicze, belki herbicydowe, wywrotnice szkrzyniopalet, sanki i drabiny sadownicze, rolki pod skrzyniopalety, widły do balotów  i wiele innych produktów. Zajmujemy się również produkcją pługów śnieżnych przystosowanych do różnych modeli ciągników oraz typów montażu ( TUZ, TUR, Euroramka, płyty montażowe pod konkretne modele ciągników)
.

    W związku z dynamicznym rozwojem stworzyliśmy stronę, która przybliży Państwu zakres wykonywanych przez nas prac, część naszych realizacji a także ułatwi obustronny kontakt. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.  Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, chcieliby zlecić nam wykonanie własnych pomysłów, lub też podjąć jakąkolwiek współpracę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 
  Wraz z rozwojem firmy w kategorii produktów pojawią się dodatkowe pozycje, dlatego zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej witryny.

 


Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy do współpracy!

 

Zaprojektowano przez Agencja Interaktywna Bądź na Szczycie